Вітання сільського голови Андрія Сапожника з Днем бухгалтера

Дата: 15.07.2020 21:46

Шановні працівники бухгалтерської сфери Павлівщини!

16 липня по всій країні відзначається Ваш день – День бухгалтера, який підкреслює надзвичайно важливу роль зазначеної професії у сучасному суспільстві.

Ваша праця справедливо вважається однією з ключових ланок будь-якої організації. Сумлінно виконуючи свої обов’язки, ви забезпечуєте чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, без вашої належної роботи неможливо досягти подальшого розвитку економіки громади та держави загалом.
   Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята та слова вдячності за сумлінну і  кропітку працю.
У цей святковий день бажаємо  вам міцного здоров’я та родинної злагоди, прихильності долі на довгі роки і людської шани.  Хай мудрими будуть ваші дії, праця приносить вам тільки задоволення, а кожен день життя наповнюється людськими радощами, щастям і любов’ю !!!

Сільський голова                                        Андрій Сапожник

Заступник сільського голови              Ніна Петренко