Дотація власникам ОСГ, які отримують три і більше корів.

Дата: 16.07.2020 09:46

До відома власників особистих селянських господарств, які отримують три і більше корів, виконавчий комітет Павлівської сільської ради приймає документи на виплату дотації в розрахунку до 300 грн.( 150грн з місцевого бюджету, 150 грн.з обласного бюджету) на одну наявну корову. Документи можна подати у відділі ЦНАП Павлівської сільської ради або на віддалених робочих місцях адміністраторів ( у кожному старостаті). Для отримання дотації власник ОСГ особисто або через уповноваженого представника подає наступні документи:

• Заява про виплату дотації із зобов’язанням про повернення до відповідних місцевих бюджетів отриманих коштів у разі зменшення поголів’я корів станом на 1 січня наступного року без умотивованих висновків ветеринарного лікаря, або виявлених порушень контролюючими органами.
  • Копії паспорта власника ОСГ та довідки про присвоєння ідентифікаційного коду фізичній особі ( для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний орган державної податкової  служби - копія відмітки у паспорті).
  • Акт обстеження домогосподарства комісією у складі представників сільської ради та власника ОСГ про наявне поголів’я корів та копії паспортів ВРХ та ветеринарних карток до них ( за наявності).
  • Витяг з єдиного державного реєстру тварин, що підтверджує наявність корів в господарствах фізичних осіб
  • Довідка про відкриття рахунку  банку.