Обговорили питання щодо оптимізації закладів освіти громади

Дата: 21.07.2020 10:28

Фото без опису21 липня 2020 року сільський голова Андрій Сапожник провів робочу нараду щодо оптимізації мережі закладів освіти. У нараді взяли участь заступник сільського голови Ніна Петренко, головний спеціаліст гуманітарного відділу Неоніла Вижва, начальник відділу фінансів та соціально-економічного розвитку Людмила Радзівіло, головний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку та звітності Людмила Місюра, провідний спеціаліст гуманітарного відділу Ніна Богун, директор Павлівського ліцею Анатолій Павлович та головний бухгалтер ліцею Ольга Карбань.

«У малокомплектних школах відсутній повноцінний дитячий колектив, умови для здійснення ефективної виховної, гурткової роботи, діяльності наукових товариств, клубів, об’єднань за інтересами, розвитку творчих нахилів та здібностей школярів. У зв’язку з цим і виникає необхідність  оптимізації   навчальних   закладів,  направленої  на   створення умов для всебічного розвитку дитини як особистості, розвиток її талантів, розумових і фізичних здібностей через систему багатопрофільної загальної середньої та позашкільної освіти» - повідомила під час наради заступник сільського голови Ніна Петренко.

Оптимізація мережі навчальних закладів сприятиме підвищенню якості та доступності освіти, забезпеченню здобуття якісної освіти з урахуванням здібностей, інтересів, нахилів та індивідуальних особливостей дітей, їх подальших професійних прагнень, розвитку державно-громадського управління освітою, залученню громад, активних суб’єктів господарювання до вирішення проблем закладів освіти, використанню різних джерел фінансування  та зміцненню їх навчально-матеріальної бази.

По завершенню наради сільським головою Андрієм Сапожником були дані доручення провести обговорення оптимізації мережі закладів освіти, залучивши суб’єкти освітньої діяльності (діти, вчителі, батьки, громадськість), а також підготувати фінансові розрахунки забезпеченості освітньої галузі до кінця 2021 року.