Звернення Павлівського сільського голови Андрія Сапожника до Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Дата: 29.08.2020 10:46

Шановні краяни!

29 серпня 2014 року – сумна та драматична дата в новітній історії України і хроніці нашої війни за незалежність.

Згідно указу  Президента України від 23 серпня 2019 року № 621 щорічно 29 серпня відзначається День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Це День пошани і увічнення  героїзму всіх тих, хто боровся за свою землю і відстоював суверенітет України після здобуття нею незалежності.

Для відзначення Дня пам’яті та героїзму загиблих захисників обрано саме цю дату, оскільки її приурочено воєнним подіям на сході України, коли під час Іловайської операції українська армія зазнала найбільших втрат.

Обов’язок кожного з нас – завжди пам’ятати про Героїв, котрі життя віддали, захищаючи Україну. Ми також не маємо права забувати про їх осиротілі родини, про тих, хто вижив і потребує нашої з вами уваги, підтримки та допомоги.

Висловлюю щирі  співчуття родинам загиблих бійців. Схиляю голову перед подвигом  захисників, дякую волонтерам та громадськості за небайдужість та активну позицію.

Ми, українці, збережемо у серці ім’я кожного нашого воїна, хто віддав життя за незалежність, суверенітет, територіальну цілісність рідної країни!

Живі, поки пам’ятаємо!

Сільський голова                                                  Андрій Сапожник