Визначено переможців конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу»

Дата: 08.09.2020 12:05

Впродовж серпня 2020 року відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» у номінаціях «Образотворче мистецтво», «Поезія».

Четверо школярів із закладів освіти громади взяли  участь у конкурсі (номінація «Поезія»).

Відповідно до наказу управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації від 02 вересня 2020 року №230 «Про підсумки проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» у 2019-2020 н.р.» переможцями конкурсу в номінації «Поезія» стали:

у середній віковій категорії

І місце - Матвійчук Марія, учениця Павлівської ліцею Павлівської сільської ради (керівник: Хомін Наталія Михайлівна)

ІІІ місце - Панасюк Олеся, учениця гімназії с.Завидів – філії Павлівського ліцею Павлівської сільської ради (керівник: Семинська Таїсія Миколаївна)

у старшій віковій категорії

ІІІ місце - Вітюк Ілля, учень гімназії с.Завидів – філії Павлівського ліцею Павлівської сільської ради (керівник: Семинська Таїсія Миколаївна)

Щиро вітаємо школярів та їх наставників з перемогою!