Розпочато оформлення та видачу пільгових посвідчень реабілітованим від політичних репресій

Дата: 08.09.2020 15:59

Фото без описуУ понеділок, 7 вересня, заступник сільського голови Петренко Ніна Адамівна вручила перше «Посвідчення реабілітованого», мешканці села Топилище Дяковій Галині Іванівні.

Галина Іванівна знаходилась в спецпоселені з батьками, виселеними, як члени сім’ї учасника «ОУН» та переживши цей складний період сьогодні має можливість отримати пільги передбачені законодавством України та підтвердити свій статус за допомогою посвідчення реабілітованої від політичних репресій особи.

Інформуємо, що видача посвідчення проводиться за місцем проживання виконавчими органами відповідних сільських, селищних, міських рад, у тому числі обраними об’єднаними територіальними громадами.

Для отримання посвідчення реабілітованого в Павлівській сільській раді потрібно надати такий перелік документів:

• заяву про видачу посвідчення реабілітованої особи;
  • копію паспорта (сторінки 1, 2 та сторінки, де зазначено останнє місце реєстрації), копія ID - карти з обох боків (до неї копія витягу з єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання);
  • копію номера облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної фіскальної служби та мають про це відмітку в паспорті);
  • документ, що підтверджує зміну прізвища (у випадку його зміни);
  • фото 30х40 мм (2 шт.);
  • копію довідки про реабілітацію заявника;
  • згоду на обробку персональних даних.