Відзначили найкращих спортсменів закладів освіти Павлівської громади

Дата: 11.09.2020 14:58

Фото без описуТрадиційне святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні припадає на другу суботу вересня (Указ президента від 29 червня 1994 року № 340/94).

Цьогоріч, напередодні свята, в усіх  закладах освіти відбулись спортивні змагання.

Крім того, згідно розпорядження сільського голови «Про відзначення вчителів фізичної культури та школярів закладів загальної середньої освіти до Дня фізичної культури і спорту» найкращі спортсмени та їхні наставники отримали грамоти, подяки, листи вдячності та грошові винагороди. А саме:

грамотами Павлівської сільської ради та грошовою винагородою відзначено вчителів фізичної культури: Секунду Оксану Євгеніївну, Секунду Олега Йосиповича, Богуша Олега Михайловича (Павлівський ліцей),  Поліжак Аллу Олексіївну (ліцей с.Колона), Секунду Ігоря Йосиповича (гімназія с.Старий  Порицьк – філія Павлівського ліцею), листами вдячності – Іванущика Романа Івановича (ЗОШ І-ІІ ступеня с.Радовичі), Брика Юрія Степановича (ліцей с.Риковичі), Цибровського Олександра Петровича (гімназія с.Завидів  – філія Павлівського ліцею), Поліщука Миколу Григоровича (гімназія с.Трубки  – філія Павлівського ліцею), Кузьмича Андрія Петровича (гімназія с.Топилище), Воробія Ярослава Івановича, Ковальчука Івана Ігоровича (гімназія с.Жашковичі).

Листами вдячності та грошовою винагородою відзначено учнів – переможців спортивних змагань: Поліжака Олега, Біляк Софію, Попович Іванну, Сасагу Олександра, Калінського Іллю, Сливку Людмилу, Радзівіла Владислава, Дуду Яну, Никитюк Марію, Прокопчука Максима, Ющика Олександра, Поліжак Соломію, Денис Олександру, Романова Павла, Матвійчука Олега, Мадяр Яну, Поліжак Софію, Соболь Юлію, Молодшу Соломію, Мельничука Арсена (Павлівський ліцей), Курбай Іванну, Романюка Дмитра, Єдинака Тараса (ліцей с.Колона), Мазурок Яну, Мазурка Дениса, Воробія Артема, Яблонську Олену (гімназія с.Жашковичі). Також до відзначення команди дзюдоїстів долучився підприємець Хом’як Олег Ярославович.