Відбувся ІІ етап конкурсу юних читців поезії Т.Г. Шевченка

Дата: 06.03.2018 16:02

Відповідно до Положення про обласний конкурс юних читців поезії Т.Г.Шевченка, затвердженого наказом управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації від 22.03.2017 року № 156, зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Волинській області від 29 березня 2017 року № 43/1564, з метою опанування багатством української мови та літератури, популяризації творчої спадщини великого Кобзаря, виявлення, підтримки обдарованих дітей, патріотичного виховання учнівської молоді 6 березня 2018 року на базі Павлівського ліцею  проведено ІІ етап конкурсу юних читців поезії  Т.Г.Шевченка серед здобувачів освіти закладів освіти Павлівської сільської ради .  У конкурсі взяли участь 8 учасників з усіх закладів освіти І-ІІ та І-ІІІ ступенів, виступи яких оцінювались за критеріями: дикція; вміння самовиражатись в ролі; трактовка твору; розкриття образу персонажу; костюм або елемент костюма. Особливо журі відмітило виступ Хілінської Каріни, учениці 8 класу ЗОШ І-ІІ ступеня с. Топилище.

Усі  виконавці виявили високий рівень виконавської майстерності, намагалися розкрити творчий задум під час читання поезії Т.Г.Шевченка. Яскравим доповненням до виступів дітей були їх сценічні костюми, музичний супровід. За рішенням журі конкурсу перше місце здобув Панасюк Віктор, учень 6 класу ЗОШ І-ІІ ступенів с. Старий Порицьк (вчитель Новак О.М.). Призерами конкурсу стали Хілінська Каріна, учениця 8 класу ЗОШ І-ІІ ступеня с. Топилище (ІІ місце), Шелест Софія - учениця 9 класу ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Риковичі (ІІІ місце) та Лукашук Ярослав - учень 9 класу Павлівського ліцею (ІІ місце).

Переможець та призери нагороджені грамотами.