Вітаємо з професійним святом працівників прокуратури

Дата: 03.12.2017 16:17

Шановні працівники прокуратури!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята!

Цей день підтверджує важливість функціонування інституту прокуратури на сучасному етапі розвитку України. Ви стоїте на сторожі інтересів держави і громадянина, вам належить провідна роль у зміцненні законності та правопорядку, захисті прав і свобод людини. Саме тому ваша професійна діяльність має неоціненне значення.

Дозвольте з нагоди вашого свята побажати, творчої наснаги та наполегливості в досягненні благородної мети – забезпечення панування Права і Закону.

Міцного вам здоров’я, оптимізму та мирного неба!

З найкращими побажаннями,

Сільський  голова                                                                           Андрій Сапожник

Заступник голови                                                                     Ніна Петренко