Відкриття дитячих майданчиків у селах Завидів та Топилище

Дата: 03.05.2017 16:53

27 квітня відбулося відкриття дитячих майданчиків у селах Завидів та Топилище за участі народного депутата України Гузя Ігоря Володимировича, помічника народного депутата П'ятохи Ігоря Павловича, голови Павлівської громади Сапожника Андрія Степановича, секретаря громадської приймальні фонду "Прибужжя" Азеркевич Тетяни. Участь в урочистій події взяли жителі сіл, дорослі та діти. Слово для привітання надали Ігорю Гузю, Сапожнику Андрію, виконуючому обов'язки старости с. Топилище - Приступі Олександру Михайловичу та виконуючому обов'язки старости с. Завидів - Кулаю Слав'яну Миколайовичу. Також до привітань та подяки приєдналися директори шкіл с. Завидів та с. Топилище. Дітки щиро виразили свою вдячність за отриманий подарунок віршами та піснями. Після виступів та привітань Ігор Гузь прозвітував про свою діяльність, вислухав жителів громади.