Народознавча година «Тікай , кутя, із покуття, а узвар – на базар!» - відбулась в бібліотеці села Переславичі

Дата: 22.01.2018 16:57

Ось і підійшли до завершення  чарівні зимові свята, але зберегти урочистий, піднесений настрій хочеться якнайдовше. Різдвяно-новорічний період завершився  святом Водохреща. Тому, напередодні цього великого свята, бібліотекар села Переславичі  Ющик Олена Захарівна провела народознавчу годину «Тікай , кутя, із покуття, а узвар – на базар!». Вона розповіла про традиції, звичаї та обряди свята. Діти з цікавістю слухали про досі невідомий їм обряд проганяння куті та спалювання Дідуха. А також,  учасники свята ділилися, як святкують різдвяні свята у їхніх родинах, які колядки і щедрівки вони знають.З радістю і захопленням брали участь  у конкурсах та вікторині «Зимова круговерть», відгадували загадки та кросворд «Різдвяні свята».