Відбулось урочисте відкриття Риковичівської амбулаторії загальної практики - сімейної медицини в с.Риковичі

Дата: 02.10.2020 15:37

Сьогодні, 02 жовтня, відбулось відкриття оновленої  Риковичівської  амбулаторії загальної практики - сімейної медицини на території  Павлівської  громади  в селі Риковичі.  Спорудження медустанови відбувалося за кошти  спільного з Світовим банком проєкту "Вдосконалення медичної допомоги з системами кровообігу у Волинській області". Загальна вартість робіт - 8 млн 822 тис.грн.

В урочистостях взяли участь  заступник голови   обласної державної адміністрації Олександр Троханенко, Т.в.о. начальника управління  охорони здоров’я обласної державної адміністрації Людмила  Тимощук, заступник начальника  управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації Валерій  Руцький, голова Іваничівської районної державної адміністрації Микола Смаль, сільський голова Павлівської сільської ради Андрій Сапожник, головний інженер ТОВ «Укрмонтажбуд 4» Микола Карамануца, відповідальний виконавець робіт, інженер ТОВ «Укрмонтажбуд 4» Вадим Вовк, головний лікар  Комунального некомерційного підприємства «Іваничівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Іваничівської районної ради   Роман  Киця, сімейний лікар Риковичівської амбулаторії загальної практики - сімейної медицини Анастасія  Микитюк, медичні працівники та духовенство.

З черговим здобутком в громаді привітали заступник голови  Волинської обласної державної адміністрації Олександр Троханенко та голова Іваничівської районної державної адміністрації Микола Смаль. Головним побажанням для усіх присутніх було мати міцне здоров’я, аби від сімейних лікарів отримувати лише консультації та профілактичні поради.

Після перерізання урочистої стрічки, приміщення закладу освятив настоятель Свято - Покровського храму села Риковичі отець Василь Саноцький.

Відкриття відповідних медичних установ - яскравий приклад того, як спільно потрібно робити гарні справи на благо людей, досягати результатів і доводити заплановану справу до кінця.

Провела захід директор Публічної бібліотеки Павлівської сільської ради Оксана Патер.