Вітання з Днем працівника соціальної сфери України!

Дата: 30.10.2020 12:23

Шановні працівники соціальної сфери Павлівської громади!

Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем працівника соціальної сфери України. Це свято тих, хто опікується проблемами людей, забезпечує їх потреби, виявляє милосердя та створює добро.

Вашу чуйність відчувають соціально – незахищені  верстви населення і, насамперед, всі ті, хто потрапив у нелегку життєву ситуацію. Переконані, що свою відповідальну роботу ви виконуєте не тільки зі службового обов’язку а й за велінням совісті та за покликом душі.

Висловлюємо вам вдячність за вашу сумлінну працю та бажаємо  міцного здоров’я, миру та добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів та успіхів у вашій нелегкій праці. Хай і надалі ваша компетентність, працьовитість і душевне тепло допомагають вам у великій справі соціального захисту людини.

З повагою

Сільський голова                                                  Андрій Сапожник

Заступник голови                               Ніна  Петренко