Сім'ям загиблих учасників АТО вручили почесні нагороди

Дата: 20.11.2020 14:50

Фото без описуНапередодні Дня Гідності та Свободи, 20 листопада 2020 року,  сільський голова Андрій Сапожник вручив відзнаки "Почесний громадянин Волині", квіти матерям, дружині  та дітям загиблих учасників АТО.

Відтак, за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові присвоїли звання «Почесний громадянин Волині» (посмертно) загиблим (померлим) учасникам АТО/ООС:

Грицюку Михайлу Михайловичу, який загинув 22 травня 2014 року поблизу міста Волноваха Донецької області, відзнаку  вручено дружині Лесі  Грицюк;

Дармофалу Сергію Миколайовичу, який загинув 01 серпня 2014 року поблизу села Мар’янівка Старобешівського району Донецької області, відзнаку вручено мамі Софії Дармофал;

Потапчуку Станіславу Володимировичу, який загинув  26 серпня 2014 року побиблизу села Хрящувате Сорокинського  району  Луганської області, відзнаку вручено мамі  Людмилі Потапчук;

В церемонії  нагородження взяв участь начальник ГУНП у Волинській області Горохівський ВП Іваничівське відділення поліції В’ячеслав Мартинюк. Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання героїв, які віддали життя за  Україну.  Пісенним словом до всіх присутніх звернувся жіночий вокальний ансамбль «Вінок з барвінку» клубу с. Радовичі (керівник Зоя Гурська). Захід провела директор Публічної Бібліотеки Павлівської сільської ради Оксана Патер.

Нагадаємо,  відповідно до рішення Волинської обласної ради  почесних відзнак   удостоєні посмертно 168 учасників АТО/ООС та п’ять учасників Революції Гідності. З них троє жителів Павлівської громади.