У Павлівській громаді відбулась перша сесія восьмого скликання

Дата: 27.11.2020 16:10

Фото без опису27 листопада  відбулася перша сесія Павлівської сільської ради 8 скликання. Засідання сесії розпочала голова сільської територіальної виборчої комісії (ТВК)  Нінель Гошко. Напередодні 87-ої річниці пам’яті жертв Голодоморів 1932-1933 рр,, присутні вшанували хвилиною мовчання тих, хто загинув голодною смертю. Опісля, головуюча СТВК проінформувала щодо підсумків перших виборів та зачитала постанови про реєстрацію депутатів та сільського голови,  вручила посвідчення. Сільський голова Андрій Сапожник склав присягу посадової особи місцевого самоврядування та продовжив роботу сесії. Новообраним складом ради було прийнято рішення про обрання секретаря ради, призначено на посади старост сільської ради, затверджено постійні комісії ради та обрано голів даних комісій. Першу сесію Павлівської сільської ради 8 скликання не закривали, головуючий сесії Андрій Сапожник оголосив перерву та визначив 04 грудня днем другого пленарного засідання.