В громаді привітали працівників органів місцевого самоврядування

Дата: 04.12.2020 14:05

Фото без опису04 грудня 2020 року, в  приміщенні Павлівського ліцею,  відбулися  святкові віншування  з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування. Вітання приймали новообрані депутати, старости  та працівники сільської ради.

У своєму вітальному слові очільник громади  Андрій Сапожник зазначив:«У світі багато професій, які вимагають високого професіоналізму й досвіду. Але, мабуть, тільки робота в органах місцевого самоврядування потребує такої всебічної обізнаності, такого глибокого вивчення різноманітних сфер життєдіяльності. Дорогі колеги! Бажаю вам міцного здоров’я, миру, злагоди, активної громадянської позиції та єдності на благо розквіту нашої громади».

До святкових вітань приєднався голова Іваничівської РДА  Миколи Смаль. А також, виконав почесну місію – вручив ряд державних  нагород. Зокрема, Почесні звання «Мати-героїня» Указом Президента України за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для їх всебічного розвитку присвоєно:

Ларисі Брись – матері п’яти дітей, с. Завидів;

Марії Романюк – матері семи дітей, с. Топилище.

Подякою Прем’єр-міністра України за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку агропромислового комплексу, високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю нагороджено доярку ТзоВ «Старий Порицьк» Ольгу  В’ячеславівну  Корецьку.

Почесною Грамотою Волинської обласної державної адміністрації за особистий внесок у розвиток Волинського краю, вагомі досягнення у праці, активну громадянську позицію нагороджено директора ТзоВ «Старий Порицьк» Миколу Ігоровича Юсковця.

Окрім нагород, на усіх присутніх чекали музичні вітання  від  Вікторії Чернети (вчителя музичного мистецтва Павлівського ліцею), учасників народного фольклорно-етнографічного колективу «Берегиня» БК с. Жашковичі (керівник Наталія Мельничук,концертмейстер Віталій Парфенюк), завідувачки клубом с. Колона Алли Юндак, ансамблю української пісні «Вінок з барвінку» клубу с. Радовичі (керівник Зоя Гурська) та сімейного дуету у Світлани та Ростислава Матвійчуків клубу с.Грушів.

Опісля депутати продовжили роботу першої сесії  Павлівської сільської ради восьмого скликання, другим пленарним засіданням.