Вітання сільського голови Андрія Сапожника з Днем місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2020 09:20

Шановні працівники органів місцевого самоврядування!

Дорогі колеги !

Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди професійного свята –

Дня місцевого самоврядування!

Ми обрані людьми, які довірили нам представляти і захищати законні інтереси, гарантувати право на життя в демократичній, правовій державі. Тому ми зобов’язані повсякчас дбати про забезпечення соціально-економічних та культурних потреб нашої громади, про добробут кожного мешканця Павлівської громади.

З нагоди Дня місцевого самоврядування висловлюємо вдячність усім, хто невтомно працює задля зміцнення демократичних засад розвитку суспільства.

Особливі слова подяки адресуємо ветеранам самоврядної ниви, які своєю невтомною працею утверджували місцеве самоврядування.

Бажаємо усім, хто працює на благо громади, міцного здоров'я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення усіх життєвих мрій і сподівань.

Від усього серця бажаємо вам миру та благополуччя, міцного здоров’я, наснаги, витримки, оптимізму. Хай ніколи вас не покидає віра, надія, любов. Хай ваша професійність та досвід,  сприяють розбудові та розвитку рідної  Павлівщини та нашої держави!

Сільський голова                                    Андрій Сапожник

Заступник голови   Ніна Петренко