Оголошення про обговорення проекту детального плану території земельної ділянки

Дата: 08.12.2020 14:20

З метою врахування громадських інтересів, одержання зауважень та пропозицій  від фізичних та юридичних осіб та їх об’єднань, виконавчий комітет Павлівської сільської ради Іваничівського району Волинської області ПРОВОДИТЬ ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕНННЯ ПРОЕКТУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ.

Назва проекту містобудівної документації – детальний план території для будівництва та обслуговування будівель торгівлі на вул.Центральній 67а в с. Завидів, Іваничівського району Волинської області.

Техніко-економічні показники до ДПТ:

Площа проектної ділянки – 0,022 га;

Загальна площа забудови – 81,00 кв.м.;

Відсоток забудови – 37%;

Площа мощення – 139,00 кв.м.;

Відсоток мощення – 63%;

Замовник містобудівної документації – Павлівська сільська рада Іваничівського району Волинської області.

Виконавець – підприємець Мельник Віталій Володимирович

Підстава – рішення сесії  №24/47 від 05.12.2019 р. «Про розроблення детальний план території для будівництва та обслуговування будівель торгівлі на вул.Центральній 67а в с. Завидів, Іваничівського району Волинської області Місце ознайомлення – с. Павлівка,   приміщення сільської ради.

Порядок і час ознайомлення –всі дні, крім суботи та неділі з 8.00 до 17.00 год. з дня цього оголошення  на протязі 1 місяця.

Пропозиції (зауваження), керуючись п. 10 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,  постановою КМУ від 25.05.2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», можуть  подаватися  в письмовій  та/або  усній формі під час громадських слухань із внесенням їх до протоколу  громадських  слухань. Письмові пропозиції подаються під час  громадського обговорення протягом строків, визначених пунктом 6-1 цього Порядку. Письмові пропозиції подаються фізичними особами із  зазначенням  прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із  особистим  підписом.  Юридичні  особи  подають  пропозиції  із зазначенням  найменування  та  місцезнаходження  юридичної  особи.

Анонімні пропозиції не розглядаються.

Представлення  детального плану території та ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ  відбудуться  11 січня 2021 року о 10 годині в   приміщенні сільської ради.