Якісні медичні послуги у новій амбулаторії загальної практики сімейної медицини

Дата: 17.12.2020 17:36

Фото без описуУ Павлівці запрацювала новозбудована амбулаторія загальної практики сімейної медицини. Майже чотири тисячі жителів із вісьми сіл Павлівської територіальної громади будуть отримувати якісні медичні послуги у медичному закладі європейського зразка.

Надавати медичні послуги буде поки один  лікар та 8 медичних працівників (4 медичних сестри, 2 санітарки та водій). Розрахована амбулаторія на 2 сімейних лікаря, однак нині є поки один. Як зазначив голова Павлівської громади Андрій Сапожник, в амбулаторії на другому поверсі передбачено житло для сімейного лікаря, тож другого лікаря вже знайшли і незабаром вона почне працювати.

Будівництво відбувалось  за державні кошти, виділені на розвиток медицини у сільській місцевості. Вартість будівництва становить майже 7 млн 757 тис. грн, з яких кошти державної субвенції – 7 млн 657 тис. 349 грн та кошти місцевого бюджету – 100 тис. грн.