До уваги суб’єктів господарювання!

Дата: 02.02.2021 15:14

Доводимо до Вашого відому, що Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) № 1113 від 17.12.2020., внесені зміни до ст. 46 Закону «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», якими встановлюються фінансові санкції у вигляді штрафу у розмірі від 200 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (наразі це 3400 - 5100 гривень!) для юридичної особи, фізичної особи-підприємця за:

• допуск особи у громадські будинки, споруди, де здійснюється обслуговування населення, та громадський транспорт у період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, без попередження, донесеного в будь-якій формі та в будь-який спосіб, про необхідність одягнути засіб індивідуального захисту органів дихання, зокрема респіратор або захисну маску, що закриває ніс та рот, у тому числі виготовлений самостійно, та/або за відсутність реагування на перебування в таких місцях осіб без вдягнутих засобів індивідуального захисту (усне зауваження про необхідність одягнути засіб індивідуального захисту, припинення обслуговування, виклик представника Національної поліції з повідомленням про адміністративне правопорушення);
  • обслуговування споживачів у період дії карантину, встановленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом, працівниками суб’єктів господарювання та/або безпосередньо фізичною особою-підприємцем без вдягнутих засобів індивідуального захисту органів дихання, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.

В зв’язку з вищевикладеним, звертаємо Вашу увагу на виконання всіх вимог по дотриманню протиепідемічних заходів на об’єктах з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби.

Іваничівське районне управління

Держпродспоживслужби