Доводимо до відома жителів Павлівської громади!

Дата: 11.02.2021 12:02

У зв’язку із змінами до Порядку  обчислення середньомісячного  сукупного доходу сім’ї  (домогосподарства) для всіх видів  державної соціальної допомоги, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 №632 «Деякі питання  виплати державної соціальної допомоги» , якими передбачено , що розмір житлової субсидії  на оплату житлово-комунальних  послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу не враховуються  до  середньомісячного сукупного доходу  для призначення всіх видів ДСД. Зазначені зміни застосовуються  з 29.12.2020р.

Крім того,  зазначеними змінами  передбачено, що під час обчислення розміру  усіх видів ДСД та житлових субсидій, які  відповідно надаються залежно від  сукупного  доходу  сім’ї (домогосподарства)  для  розрахунку середньомісячного  сукупного доходу на кожен місяць, в якому відсутні доходи,  включаються  фактично  отримані доходи , якщо такі особи , отримують  щомісячну компенсаційну виплату, призначену  непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи.

Враховуючи  вищевказані зміни просимо у разі потреби звертатися  у старостати сільської ради та центр надання адміністративних послуг з новою заявою  для перерахунку або призначення  державних допомог або житлових субсидій, відповідно до вищезазначених змін.