В громаді вшанували воїнів-афганців

Дата: 12.02.2021 14:57

Фото без опису15 лютого вся країна вшановує  земляків - воїнів – афганців, які загинули на неоголошеній війні, а також тих, хто залишився живий, але частину пошматованої душі залишив на гірських теренах Афганістану.

Ця сумна й неоднозначна в оцінках  дата, приурочена вшануванню учасників бойових дій на території інших держав та  32-й річниці виводу військ з території Республіки Афганістан, у якому брали участь й  жителі нашої громади.

Відтак, 12 лютого, з відчуттям глибокої поваги, традиційно вшанували людей, які гідно, до кінця виконали свій обов’язок і по сьогодні залишаються символом надійності й стійкості духу.

На захід був запрошений житель  села Павлівка  Матвійчук Панас Телеймонович  - воїн-інтернаціоналіст, який з 22 грудня 1971 року по 2 серпня 1972 року проходив військову службу в Арабській республіці Єгипет .

Керуюча справами Олена Гусар від імені сільського голови Андрія Сапожника вручила лист вдячності та  подякувала   за  сумлінне виконання воїнського обов’язку  та побажала  міцного здоров’я. Зустріч  провела директор Публічної Бібліотеки Оксана Патер.

Відповідні заходи відбудуться в селах Риковичі, Жашковичі, Радовичі, Переславичі, Колона.

Щорічне проведення таких заходів у громаді є традиційним, а головне у них – увага до ветеранів та збереження  добрих традицій, на яких виховуємо підростаючу молодь.