Дата: 18.02.2021 16:37

В Іваничівській районній філії Волинського обласного центру зайнятості сьогодні проведено інформаційний семінар для військовослужбовців та ветеранів АТО/ООС. Фахівець з профорієнтації Ірина Матушевська ознайомила учасників з послугами служби зайнятості з пошуку підходящої роботи, можливості здобуття нової професії або підвищення кваліфікації, участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру, організації підприємницької діяльності. Надала інформацію про електронні сервіси служби зайнятості та онлайн курси.

До участі в семінарі долучилась Надія Євгеніївна Адамович, начальник  Іваничівського бюро правової допомоги. У межах Всеукраїнської інформаційної кампанії із захисту прав споживачів “Знай свої права” вона прочитала лекцію на тему “Захист прав споживачів фінансових послуг” з метою підвищення фінансової грамотності військовослужбовців. Також юрист БПД надала  індивідуальні консультації із земельного законодавства в рамках реалізації проєкту “Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство”.