Для наповнення нової програми необхідно звернутися в ЦНАП

Дата: 02.03.2021 16:26

Шановні жителі Павлівської територіальної громади!!!

З 01 квітня 2021 року  згідно постанови КМУ від 23.12.2020року №1362 реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання особи буде здійснюватись виключно в електронній формі через Реєстр територіальної громади. Просимо вас долучитися до формування  даного Реєстру шляхом внесення усіх відомостей про особу.

Громадяни, дані яких є в Реєстрі  зможуть не витрачати особистий час  для отримання різного виду довідок із питань нарахування субсидій, отримання матеріальної допомоги тощо. Це спростить процедуру і збереже ваш час.

Тому просимо вас, при наявності вільного часу, відвідати ЦНАП або свої старостинські  округи ( колишні сільські ради) за місцем свого проживання (крім жителів сіл Переславичі та Трубки, так як їхні дані вже занесені в Реєстр) з слідуючими документами:

а) документ/ документи всіх зареєстрованих осіб, до якого/яких внесені відомості про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання (паспорт громадянина України, тимчасове посвідчення громадянина України, посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання тощо), ідентифікаційний код;

б) документ, що підтверджує право власності або право на проживання в житлі;

в) будинкову книгу;

г) свідоцтво про народження дитини або свідоцтво про належність до громадянства України, якщо вона не досягла 16-річного віку;

д) свідоцтво про народження/шлюб/розірвання шлюбу/смерть або інший документ, який підтверджує факт родинних зв’язків; рішення суду (у разі необхідності/наявності).

Центр надання адміністративних послуг Павлівської сільської ради знаходиться за адресою: с. Павлівка, вул.Незалежності,27б