Анатолій Павлович – керівник-менеджер освіти

Дата: 03.03.2021 12:43

Справжній керівник – той, хто бачить більше, аніж бачать інші. Той, хто бачить далі, аніж бачать інші. Той, хто бачить  раніше, аніж побачать інші.

З 22 лютого по 26 лютого у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти проходив другий тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021» у номінації «Керівник закладу освіти». Павлівську громаду представляв Павлович Анатолій Афанасійович, директор Павлівського ліцею.

У ході конкурсних випробувань керівники закладів освіти демонстрували теоретичні знання і практичні навички з прийняття управлінських рішень, вміння оперувати професійними знаннями та аргументувати власні рішення  щодо розв’язання управлінських задач, здійснювати фасилітацію проблемної теми та навички щодо розробки, визначення особливостей реалізації, підготовки технологічної карти і  презентація освітнього проекту.

За підсумками конкурсу Анатолій Павлович визнаний кращим у номінації  «Керівник – менеджер освіти».

Щиро вітаємо Анатолія Афанасійовича з таким визнанням. Нехай творчий потенціал, ентузіазм та наполеглива праця завжди допоможуть досягти поставленої мети, генерувати нові, креативні рішення та мотивують до професійного розвитку.