Відбулась чергова нарада працівників культури

Дата: 11.03.2021 16:38

Фото без опису11 березня 2021 року заступник сільського голови  Ніна Петренко  провела чергову оперативну нараду з працівниками клубних та бібліотечних установ.  В роботі взяли участь  головний  спеціаліст гуманітарного відділу Олена Шумик та провідний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності Анна Казімирова.

На порядок денний винесено наступні питання:

1. Наведення благоустрою прилеглих територій  біля установ галузі;
  2. Ведення табелів обліку робочого часу;
  3. Перелік платних послуг, які можуть надаватися в закладах культури.
  4. Аналіз відзначення в громаді 150-ччя від Дня народження Лесі Українки та 207-ї річниці від Дня народження Т.Г.Шевченка.

Вручено дипломи учасникам Відкритого конкурсу читців,поетів.художників та фотохудожників"Любіть Україну!" пам'яті Володимира Сосюри, а саме:  Зої  Гурській  (завідувачці клубом с. Радовичі), Тетяні Шкарадюк (читцю клубу с. Трубки), Мар’яні Редько (читцю БК с. Завидів). Конкурс проводився Донецьким обласним навчально-методичним центром культури.

А також, обговорили питання щодо внесення креативності та нових форм роботи, обмінних заходів поміж  закладами культури громади,  активності щодо участі в різноманітних  конкурсах.