В громаді привітали працівників землевпорядної служби

Дата: 12.03.2021 19:22

У другу березневу суботу в Україні  відзначається День землевпорядника.

Відтак, 12 березня 2021 року, відбулись святкові віншування для працівників відділу з питань земельних ресурсів, охорони природного середовища та комунальної власності Павлівської сільської ради.

З цим прекрасним днем винуватців свята привітав очільник громади Андрій Сапожник, подякувавши усім за професіоналізм та сумлінну й наполегливу працю, яка потребує чимало часу і зусиль, а також побажав міцного здоров’я, особистого щастя, добробуту, злагоди у сім’ях, миру і нових звершень у нелегкій справі на благо громади й України.

За вагомий внесок в галузі земельних відносин, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення професійного свята Дня землевпорядника ПОДЯКУ Павлівського сільського голови оголошено:

Василюк Віті Віталіївні - головному спеціалісту відділу з питань земельних ресурсів, охорони природного середовища та комунальної власності Павлівської сільської ради.

Никитюк Марії Степанівні – провідному спеціалісту відділу з питань земельних ресурсів, охорони природного середовища та комунальної власності Павлівської сільської ради.

До святкових привітань приєдналися заступник сільського голови Ніна Петренко та начальник відділу з питань земельних ресурсів, охорони природного середовища та комунальної власності Павлівської сільської ради Ростилав  Бадивський.

Хорошим доповнення стали музичні вітання від учасників аматорського мистецтва  закладів культури сіл Радовичі та Колона.

Ведуча заходу Оксана Патер директор Публічної бібліотеки Павлівськоїсільської ради.