Перемога в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу сценічних та карнавальних костюмів «Стильний папір»

Дата: 19.03.2021 08:45

Підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу сценічних та карнавальних паперових костюмів «Стильний папір» у номінації «У країні жар-птиці», в якому взяли участь 70 учнів і вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти області. Захід проводився з метою виховання у дітей творчої ініціативи та естетичного смаку, вміння продемонструвати власноруч виготовлені вироби під час дефіле на сцені, популяризації паперопластики, моделювання з паперу, як цікавого напряму у дитячій творчості, стимулювання розвитку творчих здібностей учнів, пошуку та підтримки обдарованих дітей.

За підсумками обласного етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу сценічних та карнавальних паперових костюмів «Стильний папір»  (номінація «У країні жар-птиці») визнано переможцями та відзначено дипломами управління освіти і науки облдержадміністрації:

у молодшій віковій категорії (5-8 років)

• Джус Камілу, ученицю 2 класу гімназії с. Милятин імені Михайла Грицюка – філії Павлівського ліцею Павлівської сільської ради (ІІІ місце) (керівник Корецька Майя Вікторівна);

у середній віковій категорії (9-13 років)

• Гринюк Уляну, вихованку Волинського державного центру естетичного виховання учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів, ученицю 4 класу гімназії с. Топилище Павлівської сільської ради (ІІ місце) (керівник Скібчик Ірина Степанівна)

Щиро вітаємо школярів та їх наставників з перемогою та бажаємо творчої наснаги  та нових перемог!