Вітання голови громади Андрія Сапожника та депутатського корпусу Павлівської сільської ради з Днем працівника житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Дата: 21.03.2021 10:32

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення Павлівської громади!

Прийміть щирі вітання з професійним святом!

Немає іншої галузі яка була б так тісно пов’язана із забезпеченням комфортного проживання людей, життєдіяльності підприємств і установ, лікарень, шкіл і дитячих садків. Благополуччя кожного будинку, кожної родини багато в чому залежить від надійності надання послуг, від професіоналізму і відповідальності людей, що працюють у цій сфері.

Комунальні блага стали настільки звичними, що ми інколи не замислюємось, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства. Сьогодні важко уявити життя громади без цілодобової роботи цих  служб.

Щиро дякуємо вам за сумлінну працю та повсякденну турботу.

У День професійного свята бажаємо вам міцного здоров’я, благополуччя, родинного щастя, професійних успіхів і нових трудових здобутків, миру й злагоди в сім’ях, здійснення всіх життєвих планів і сподівань!

З найкращими побажаннями

Сільський голова                   Андрій Сапожник