Будуємо гендерно чутливе освітнє середовище в громадах Волинської області

Дата: 12.04.2021 10:50

Павлівська ТГ – учасниця проєкту «Будуємо гендерно чутливе освітнє середовище в громадах Волинської області», який реалізується громадською організацією «Ґендерний креативний простір» за підтримки Уряду Канади в рамках проєкту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», що впроваджується організацією Пакт.

Заходи та активності Проєкту триватимуть протягом 6 місяців – з квітня до жовтня 2021 року і будуть проходити як в онлайн, так і в офлайн-форматах при підтримці управління освіти та науки Волинської обласної державної адміністрації.

За Проєктом передбачено проведення дослідження гендерної чутливості, доступності, інклюзивності, безпечності освітнього середовища та освітніх послуг у двох закладах освіти Павлівської громади – ліцей с. Риковичіта ЗДО «Сонечко» с. Топилище з використанням інструменту гендерного аудиту у відповідності до «Партнерства Біарріц» за гендерну рівність під консультативним супроводом експерток ГО «Ґендерний креативний простір».

Координувати проєктом «Будуємо гендерно чутливе освітнє середовище в громадах Волинської області» у Павлівській ТГ буде Петренко Ніна Адамівна, заступник сільського голови.

Разом із Павлівською ТГ у проєкті братимуть участь ще три громади Волинської області – Городищенська ТГ (Луцький район), Самарівська ТГ (Ковельський район), Сошичненська ТГ (Камінь-Каширський район).