Проведено позаплановий аудит закладу освіти

Дата: 15.04.2021 14:49

Управлінням Державної служби якості освіти у Волинській області був проведений інституційний аудит у ліцеї с. Луковичі Павлівської сільської ради. З ініціативи керівника закладу з 6 по 9 квітня, в атмосфері прозорої співпраці, з метою чіткого визначення стратегії освітнього поступу, ефективних форм розвитку усіх складових результативної роботи, команда професіоналів-експертів та колектив ліцею визначали рівень освітніх послуг, умови та відповідність законодавству у всіх пунктах проведення аудиту! Завершення даної роботи, лише розпочало новий етап осмислення, удосконалення та переформатування діяльності освітнього закладу. Отримавши кваліфіковану аналітичну оцінку своєї роботи, колектив ліцею намагатиметься ще з більшим бажанням працювати над довершеністю своїх дій, адже все це лише для того, щоб краще ставало нашим дітям!