Для жителів, та гостей громади

Дата: 22.04.2021 16:01

УВАГА!

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

У зв’язку з карантином щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції на території Павлівської сільської ради проводяться профілактичні заходи.

Переконливо просимо:

• не виходьте без крайньої потреби з дому;
  • провітрюйте та робіть вологе прибирання у своїх домівках;
  • часто мийте руки з милом та використовуйте дезінфікуючі засоби;
  • намагайтеся не відвідувати у період карантину, заклади громадського харчування, салони краси, уникайте перебування у місцях скупчення людей;
  • в магазинах не створюйте чергу (краще зачекайте на вулиці) та інших громадських місцях тримайте дистанцію 1-2м.
  • батьки, обмежте (забороніть) контакти дітей з однолітками та пересування їх по вулицях без необхідності;
  • обмежте відвідування ЦНАПу, житлово-комунального підприємства;
  • якщо у вас виникла потреба звернутися до сільської ради або ЦНАПу робіть це за номерами телефонів 93131, 0966778756, 0967342465 (у робочий час) або на електроні адреси pavliv-rada@ukr.net , znap-pavliv@ukr.net (цілодобово);
  • якщо ви помітили у себе ознаки занедужання  самоізолюйтеся та зверніться до сімейного лікаря або за номером 103.

Будьмо свідомими!

Павлівської сільської ради

УВАГА!

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

Якщо ви повернулись закордону

З метою профілактики розповсюдження захворювання COVID-19 (КОРОНАВІРУС) громадяни, які прибули з місць реєстрації даного захворювання чи були в контакті з хворими, Вам необхідно самоізолюватись в окрему кімнату, обмежити спілкування з оточуючими, дотримуватись особистої гігієни протягом інкубаційного періоду 14 днів. При ознаках респіраторної інфекції повідомте сімейного лікаря або за телефоном 0976274439 і Вам нададуть всю необхідну інформацію та роз’яснять порядок наступних дій.

Будьмо свідомими!

Управління КНП «Іваничівський РЦПМСД»

Павлівської сільської ради