Вітання голови громади Андрія Сапожника з Великоднем!

Дата: 30.04.2021 10:19

Фото без описуШановні жителі Павлівської громади!

Великдень – свято свят, торжество торжеств. В ці дні, очікуючи на Боже благословення, ми відчуваємо радість і натхнення, віримо у вічне життя і перемогу добра над злом. Пасха заставляє нас вміти бачити і чути один одного, бажати добра один одному. Незважаючи на ті труднощі та проблеми, які сьогодні турбують кожного, все ж таки, хай не буде у наших серцях місця зневірі, відчаю і недобрим помислам, хай вони оминають кожного, незалежно від обставин і життєвих суєт.

Хай Пасхальні свята обдарують усіх вас міцним здоров’ям, принесуть вашій родині радість, благополуччя та  щастя! Хай благодатна, світла радість Воскресіння Христового осяє ваші душі, з весняною силою пробудить у них Віру, Надію, Любов! Хай у серцях панує гарний святковий настрій і спокій.

Миру нам та добра! Великоднього настрою у ваших домівках, пахучих пасок і яскравих крашанок!

Христос Воскрес!  Воістину Воскрес!

Сільський голова

Павлівської сільської ради