Перемога в обласному конкурсі «Рятувальники очима дітей»

Дата: 30.04.2021 11:01

Підведено підсумки обласного конкурсу «Рятувальники очима дітей», для участі в якому було представлено 179  робіт.

Школярі закладів освіти громади для участі в конкурсі подали 7 робіт у номінаціях «Плакат», «Виріб з тканини»,  «Виріб з паперу», «Малюнок», «Вірш, пісня».

Відповідно до рішення журі конкурсу вибороли ІІ місця у номінаціях:
                                                      «Виріб з паперу»

- Вакула Марія, Лозін Ангеліна, учениці 8 класу, вихованки гуртка «Художні промисли» гімназії с.Трубки – філії Павлівського ліцею Павлівської сільської ради (керівник Гусинська Світлана Василівна)

«Вірш, пісня»

- Стаднік Ірина, учениця 5 класу гімназії с.Завидів – філії Павлівського ліцею Павлівської сільської ради (керівник Семинська Таїсія Миколаївна)

Щиро вітаємо школярів та їх наставників з перемогою і бажаємо творчої наснаги  та нових перемог!