Багатодітним матерям Павлівщини вручили нагрудні знаки та посвідчення «Мати – героїня»

Дата: 07.05.2021 20:00
Кількість переглядів: 2073

Відповідно до Указу Президента України від 15.12.2020 року № 568/2020 за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку, присвоєно почесне звання України «Мати-героїня» багатодітній матері п’ятьох дітей з села Колона Копанько Марії Володимирівні,  багатодітній матері п’ятьох дітей з села Орищі Кравчук Тетяні Євгенівні та багатодітній матері шістьох дітей з села Луковичі  Цибуховській Галині Леонідівні.

З цієї нагоди, на передодні Дня матері  сільський голова Андрій Сапожник, заступник сільського голови Ніна Петренко, спільно зі старостами сіл та клубним працівником завітали до жінок, щоб вручити посвідчення та нагрудні знаки до почесного звання України «Мати-героїня».

Представники влади привітали багатодітних матерів з присвоєнням почесного звання, побажали їм міцного здоров’я, довгих років життя, сімейного благополуччя та вручили квіти.