Вітання сільського голови Андрія Сапожника з Днем сімейного лікаря

Дата: 19.05.2021 09:01

Шановні сімейні лікарі!

Сімейна медицина – єдиний вид медичної допомоги, що стосується кожного із нас. Адже  саме сімейний лікар найбільш наближений до людини. Він супроводжує людину від народження і далі протягом усього її життя. Сімейний лікар виконує особливу місію – від надання невідкладної медичної допомоги до встановлення діагнозу та лікування складних хвороб.

Дозвольте висловити вам усім, працівникам служби сімейної медицини,   безмежну вдячність за любов до обраної професії, хай здійсняться всі ваші задуми, а віра й оптимізм завжди залишаються з вами!

Бажаємо вам щастя, радості, міцного здоров’я, миру, тепла і затишку в ваших оселях, поваги і порозуміння від пацієнтів! Хай кожен ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення. Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею!

Сільський голова                 Андрій Сапожник