Аматори клубу с.Радовичі побували на творчому вечорі Ярослава Гиця

Дата: 31.05.2021 10:57

Ім’я Ярослава Гиця відоме багатьом сучасним читачам, адже на сьогоднішній день це один із найпопулярніших літераторів Прибужанського краю. У його  доробку  п‘ять друкованих збірок авторських творів. Вірші Ярослава Гиця наповнені великою любов‘ю до України, глибокою повагою до традицій нашого народу, щирою вірою у кращу долю Батьківщини та гіркою тугою за Героями, що поклали заради неї життя.

Відтак, 29 травня  2021 року,  у Нововолинському міському палаці культури відбувся творчий вечір Ярослава Гиця «Засіваю добром щедру ниву святу…».

Від імені голови Павлівської громади Андрія Сапожника з вітальним словом до Ярослава Григоровича звернулася головна спеціалістка гуманітарного відділу з питань культури  Олена Шумик, побажавши  міцного здоров’я та подальших успіхів на творчій ниві. З творчим доробком поета виступило вокальне  тріо «Волошкове жито»  клубу с. Радовичі (керівник Зоя Гурська, акомпоніатор  директор БК с.Жашковичі Віталій Парфенюк).

Під час заходу присутні мали змогу почути вибрані поетичні твори, звучали пісні на його слова. Сам поет поділився зі слухачами найновішими віршами, секретами творчості і планами на майбутнє.