Перемога в обласних виставках-конкурсах з науково-технічного напряму

Дата: 01.06.2021 22:22

Фото без описуУ травні підведено підсумки обласних виставок-конкурсів з науково-технічного напряму:

- науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість тобі, Україно!»;

- декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»;

-  початкового технічного моделювання.

Школярі закладів освіти громади для участі у виставках-конкурсах подали 12 робіт.

За підсумками обласної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» III місце виборов:

- Борейко Ілля, учень 8 класу гімназії с. Милятин – філії Павлівського ліцею Павлівської сільської ради, за роботу «Дерево життя» (керівник Борейко Олеся Василівна)

За підсумками обласної виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» ІІІ місце виборов:

• Сорока Михайло, учень 7 класу гімназії с. Трубки – філії Павлівського ліцею Павлівської сільської ради, за роботу «Настільна лампа «Павук» (керівник  Ярчук  Ірина  Василівна).

За підсумками обласної виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання за зайняті ІІІ місця відзначено:

• Комзюка Олега, учня 4 класу гімназії с. Трубки – філії Павлівського ліцею Павлівської сільської ради, за роботу «Байк» (керівник Ярчук Ірина Василівна);

• Стецюк Дарину, ученицю 3 класу гімназії с. Милятин – філії Павлівського ліцею Павлівської сільської ради, за роботу «Дівчина-юна весна» (керівник Казімирова Оксана Михайлівна).

Щиро вітаємо школярів та їх наставників з перемогою і бажаємо творчої наснаги  та нових перемог!