Проведено змагання з настільного тенісу

Дата: 04.06.2021 12:54

Фото без описуВ рамках Спортивних ігор школярів Павлівської сільської ради 01-02 червня 2021 року на базі Павлівського ліцею проведено змагання з настільного тенісу серед юнаків та дівчат, в яких взяли участь 7 команд гімназій та ліцеїв громади.

За підсумками змагань

серед гімназій

І місце виборола команда гімназії с.Старий Порицьк – філії Павлівського ліцею Павлівської сільської ради Волинської області (вчитель Секунда Ігор Йосипович)

ІІ місце – команда гімназії с.Завидів – філії Павлівського ліцею Павлівської сільської ради Волинської області (вчитель Цибровський Олександр Петрович)

ІІІ місце – команда гімназії с.Милятин – філії Павлівського ліцею Павлівської сільської ради Волинської області (вчитель Комзюк Василь Петрович)

серед ліцеїв

І місце – команда Павлівського ліцею Павлівської сільської ради Волинської області (вчителі Секунда Олег Йосипович, Секунда Оксана Євгеніївна)

ІІ місце – команда ліцею с.Колона Павлівської сільської ради Волинської області (вчитель Поліжак Алла Олексіївна)

ІІІ місце – команда ліцею с.Риковичі Павлівської сільської ради Волинської області (вчитель Брик Юрій Степанович)

Бажаємо юним спортсменам та їх наставникам наполегливості, наснаги, удачі та подальших перемог!