ПРОТОКОЛ № 3 ПОЗАЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ  КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

Дата: 09.06.2021 10:02

Описание: UkraineCoatOfArmsSmallBW

Павлівська сільська рада

іваничівського району Волинської області

45342  Незалежності,12,c.Павлівка, вул. Іваничівського району тел. (03372)93131, e-mail:pavliv-rada@ukr.net

ПОЗАЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ  КОМІСІЇ

З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ

ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

09 червня  2021 року                                                                       с. Павлівка

Головував: Сапожник Андрій Степанович – сільський голова,  голова  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  (далі – Комісія).

Присутні: члени Комісії (Р. Бадивський, А. Павлович, Л. Ліщук), члени групи оперативного реагування (С. Лаць, В. Богун ).

Слухали: Про дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів на період карантину з метою запобігання поширенню на території громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Фітя Сергія Ігоровича – відповідальну особу за цивільний захист, про епідемічну ситуацію пов’язану із загрозою поширення коронавірусу.

Заслухавши інформацію та з урахуванням її обговорення, з метою запобігання можливого поширення на території громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2, на виконання  постанов Кабінету Міністрів України: № 230 від 22 03. 2021р.,  № 104 від 17 лютого 2021 р. зі змінами від 02 квітня 2020 року,  583 від 02 червня 2021 р., довідки 08.06.21 року  № 9.08.1-2/1717 «Волинського обласного центру Міністерства охорони здоров’я України» Нововолинського міськрайонного відділу.

Комісія ВИРІШИЛА:

1. Керівникам  підприємств, установ та організацій усіх форм власності:

1.1.Здійснювати обслуговування за умови наявності у персоналу та відвідувачів засобів індивідуального захисту, перебування в приміщенні не більше одного відвідувача на 4 м2 площі, а також дотримання інших санітарних та протиепідемічних заходів.

1.2. Продовжувати проводити щоденну поточну дезінфекцію приміщень та місць масового скупчення людей.

Термін: негайно, до закінчення карантину

2. Рекомендувати керівникам релігійних організацій обмежити проведення заходів  напередодні та під час Зелених свят із суворим дотриманням існуючих

вимог, зокрема, щодо кількості учасників, визначеної дистанції між ними, дотримання усіх санітарних та протиепідемічних заходів.

Термін:  Напередодні  та під час Зелених свят

3.Обмежити:

3.1 Проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних, наукових, освітніх, професійних тематичних та інших) заходів (у тому числі в розважальних закладах (нічних клубах) і закладах громадського харчування) за участю більше однієї особи на 4 м2 метри площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі) або наповненістю залів понад дві третини місць (розміщення здійснюється з дотриманням заповнення двох рядів відвідувачами і одним порожнім рядом) у кожному окремому залі, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

3.2 Приймання відвідувачів у кінотеатрах, інших закладах культури та приймання відвідувачів іншими суб’єктами діяльності у сфері культури з наповненістю кінозалів або залів понад дві третини місць (розміщення здійснюється з дотриманням заповнення двох рядів відвідувачами і одним порожнім рядом) або понад 50 відсотків місць (розміщення здійснюється з дотриманням шахового порядку, зокрема для груп із двох осіб) у кожному окремому кінозалі або залі.

Термін: негайно до закінчення карантину

4.Керівникам клубних та бібліотечних закладів відновити роботу з  відвідувачами з дотриманням усіх карантинних вимог.

5.Відповідно до повноважень з дотриманням вимог чинного законодавства забезпечити безумовне виконання Постанов та цього Протоколу.

Термін: негайно

Голова комісії                                                               Андрій САПОЖНИК

Секретар комісії                                                             С.ФІТЬ

Члени комісії                                                                  Р.БАДИВСЬКИЙ