Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території для подальшої зміни цільового призначення земельних ділянок

Дата: 11.06.2021 10:05

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території для подальшої зміни цільового призначення земельної ділянки (кадастровий номер 0721183800:01:003:0074) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та земельної ділянки (кадастровий номер 0721183800:01:003:0075) для ведення особистого селянського господарства під ділянку для будівництва та обслуговування будівель торгівлі с. Павлівка Володимир-Волинського району Волинської області

Детальний план території для подальшої зміни цільового призначення земельних ділянок  під ділянку для будівництва та обслуговування будівель торгівлі с. Павлівка Володимир-Волинського району Волинської області  розробляється з метою визначення  планувальної організації  та функціонального призначення, просторової композиції та параметрів забудови а також ландшафтної організації окремої території населеного пункту, призначеної для комплексної забудови чи реконструкції.

Територія проектної земельної ділянки для будівництва і обслуговування будівель торгівлі складається з двох земельний ділянок (для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд -0,25 га та земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства – 0,0749 га) і має загальну площу 0,3249 га.

Основні техніко-економічні показники детального плану території:

Площа ділянки №1 відведення для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд -0,25 га (зміна цільового призначення);

Площа ділянки для ведення особистого селянського господарства – 0,0749 га (зміна цільового призначення);

Площа забудови  –  653,0  м2

Площа мощення бруківкою в межах ділянок  – 871,50 м2

Площа мощення бруківкою за межами ділянок  -367,00 м2

Площа озеленення – 973,0 м2

Площа зони відпочинку – 748,00 м2

Кількість ділянок для будівництва та обслуговування будівель торгівлі житлової та громадської забудови – 2 ділянки

Кількість паркомісць – 6 шт.

Замовник розроблення детального плану території – Павлівська сільська рада

Розробник детального плану території – Підприємець Солярчук Б.Д.

Підстава розроблення детального плану території – рішення сесії Павлівської сільської ради № 31/101 від 02.07.2020 р. «Про розроблення детального плану території земельних ділянок, розташованих в с.Павлівка».

З проектом детального плану можна ознайомитись з 11.06.2021 р. по 10.07.2021р в адміністративному приміщенні Павлівської сільської ради (вул. Незалежності, 12, с. Павлівка).

Письмові пропозиції громадськості до проекту містобудівної документації приймаються у період з 11.06.2021р. по 10.07.2021 р. за адресою: вул.Незалежності, 12, с. Павлівка (е-mail: pavliv-rada@ukr.net).

Проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації відбудеться  12.07.2021 року о 12:00 год. в конференц-залі адміністративного приміщення Павлівської сільської ради.