Солісти Павлівщини отримали призові місця на Регіональному фестивалі-конкурсі "Молодіжна хвиля"

Дата: 28.06.2021 09:47

Фото без описуУ День молоді, 27 червня 2021 року, в місті Нововолинськ відбувся регіональний фестиваль-конкурс сучасної пісні «Молодіжна хвиля». Основна мета якого – виявлення та підтримка талановитої, обдарованої молоді, обмін творчими досягненнями, популяризація вокального мистецтва, виховання високої духовності та культури в молодіжному середовищі. Популяризація кращих зразків українського сучасного пісенного мистецтва.

Вокалісти, дуети та тріо змагалися  у двох вікових категоріях: середній, яка охопила учасників 14-18 років та старшій, яка об’єднала конкурсантів від 19 до 25 років. Виконавці представляли на фестивалі-конкурсі два різнохарактерні твори українською мовою.

У конкурсі взяли участь багато талановитих юнаків та юнок із різних куточків Волині. Павлівщину представляли два солісти - Павло Голіброда та Катерина Мозола, які виборолили призові місця.

Відтак, Гран-прі регіонального фестивалю-конкурсу сучасної пісні «Молодіжна хвиля» у вокальній боротьбі виборов Павло Голіброда соліст клубу с.Орищі, а I – ше місце отримала Катерина Мозола солістка БК с.Старий Порицьк  Павлівської територіальної громади. Переможці нагороджені Дипломами, кубками  та цінними  подарунками.

Перемоги наших земляків ще раз підтверджують, що наша громада  багата на талановиту молодь.Тож, вітаємо з перемогою і бажаємо їм здоров'я, терпіння, творчих злетів та наснаги!