Участь в обласному фестивалі з фізичної культури і спорту серед територіальних громад

Дата: 05.07.2021 15:04

04 липня 2021 року в с.Гуща Рівненської територіальної громади Ковельського району відбувся обласний фестиваль з фізичної культури і спорту, в якому взяла участь команда Павлівської сільської ради у складі 11 осіб. Офіційну делегацію очолював  сільський голова Андрій Сапожник.

Команда брала участь у 5 видах змагань: пляжний волейбол – Андрій Ткачук, Микола Мартинюк, Руслан Недбайло, риболовний спорт – Андрій Нінічук, шашки – Таїсія Семинська та Ігор Секунда, дартс – Оксана Стасюк  та Сергій Фіть, «Мама, тато, я – спортивна сім’я» – Василюк  Віта, Василюк Віталій та їх син Дмитро.

За підсумками фестивалю грамотами та медалями за зайняті ІІІ місця серед сільських територіальних громад відзначені Оксана Стасюк та Ігор Секунда.

Дякуємо усім учасникам змагань за наполегливість і жагу до перемоги, щиро бажаємо богатирського здоров’я, впевненості у собі, невичерпного оптимізму, натхнення у здійсненні всіх починань та задумів, ніколи не втрачайте спортивного духу , хай тільки яскраві миті наповнюють Ваше життя!