В громаді привітали фахівців бухгалтерської сфери

Дата: 16.07.2021 21:13

Фото без опису16 липня 2021 року  в громаді відбулися урочистості з нагоди Дня бухгалтера та аудитора. Зі святом представників цієї професії привітали Павлівський сільський голова Андрій Сапожник та заступник сільського голови Ніна Петренко.

«Професія бухгалтера завжди була дуже важлива. Від людей цієї відповідальної професії, а саме від вас залежить злагоджена робота усіх сфер соціально-економічного життя нашої територіальної громади. Щиро бажаю, щоб вона приносила вам задоволення, щоб завжди сходився дебет і кредит, а в душах був баланс. Зичу вам усім міцного здоров’я, щастя, миру і підтримки в родинах», - зазначив у своєму зверненні очільник громади Андрій Сапожник.

За багаторічну сумлінну  працю, високий професіоналізм, відповідальність та відданість та наполегливість у виконанні посадових обов’язків та з нагоди Дня бухгалтера Грамотами Павлівського сільського голови нагороджено:

Слюсарчук Тетяну Миколаївну - головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності Павлівської сільської ради;

Ребрук Марію Петрівну-головного бухгалтера Центру надання соціальних послуг Павлівської сільської ради;

Радзівіло Людмилу Анатоліївну – головного спеціаліста  відділу фінансів Павлівської сільської ради.

На адресу бухгалтерів пролунали музичні вітання від вокального ансамблю «Мальви» БК с.Риковичі (керівник Леся Мазурчук), вокального гурту «Дивограй»(керівник Надія Байбух) і солістки Оксани Сливки клубу с.Милятин та солістки БК с.Старий Порицьк  Катерини Мозоли.

Ведуча заходу директор Публічної бібліотеки  Павлівської сільської ради Оксана Патер.