Успішна громада – це здорові та свідомі люди!

Дата: 23.07.2021 14:29

“Успішна громада – це здорові та свідомі люди”. З таким гаслом провели захід фахівці Іваничівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості  у  Павлівській ОТГ за участю провідного інспектора відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Володимир-Волинського районного управління ГУ ДСНС України у Волинській області. До участі було запрошено представників та жителів громади.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Представник  ДСНС  Роман Турок зауважив, сонце, повітря і вода при правильному їх використанні є джерелом зміцнення здоров'я людини. Однак порушення правил поведінки при знаходженні біля водойм тягнуть за собою важкі наслідки. Статистика показує, що 80% нещасних випадків на воді відбувається в місцях, зовсім не призначених для купання, тому слід бути обережними та дотримуватися основних правил безпеки поведінки на воді:

-не купатися і тим більше не пірнати в незнайомих місцях і не запливати за буйки;

-не купатися у місцях, де встановлені попереджувальні плакати про заборону купання;

- не запливати на надувних матрацах або колах далеко від берега;

-не купатися у нетверезому вигляді;

- не залишати дітей без нагляду біля водойм.

Інспектор не зміг обійти ще таке важливе питання як дотримання  правил пожежної безпеки.  Громадяни, незважаючи на заборони, щороку спалюють на полях та городах стерню або солому після збирання врожаю. І мало хто замислюється про те, що безконтрольне випалювання стерні може призвести до пожежі на сусідніх земельних ділянках або в лісосмугах, вогонь може перекинутися на розташовані поруч житлові і господарські будівлі, сади.

Попередив про відповідальність за спалювання відходів. Виникло жваве обговорення жителів громади з представниками влади щодо утилізації відходів. Постали нові виклики і завдання.