Змагалися футболісти

Дата: 09.08.2021 16:10

До 30-річниці Незалежності України та 5-річниці утворення громади в рамках фестивалю з фізичної культури і спорту Павлівської сільської ради 08 серпня на майданчику з штучним покриттям в с.Павлівка проведені змагання з міні-футболу (ІІ група), в яких взяли участь 4 команди з сіл Переславичі, Риковичі, Старий Порицьк, Луковичі.

Для суддів, вболівальників та команд матчі запам’ятаються великою кількістю забитих м’ячів.

Найсильнішими в цей день виявилися команди сіл Переславичі та Старий Порицьк, які вийшли у фінал змагань.