Привітання сільського голови Андрія Сапожника з Днем Державного Прапора України та 30-ї річниці незалежності України

Дата: 23.08.2021 08:00

Шановні жителі Павлівщини!

Вітаємо  Вас з національними святами українського народу –

Днем Державного Прапора України та

Днем 30-ї річниці незалежності України!

Ці визначні дати навіки увійшли в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткували нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпили його вікові демократичні прагнення до духовної свободи, економічного зростання та культурного піднесення.

Здобувши незалежність, ми заявили про себе як про велику націю, варту зайняти гідне місце у світовій спільноті. Ми горді тим, що ми українці, що ми славного роду. Ми любимо свою мову, свою культуру, традиції, які будемо передавати своїм нащадкам.

Тож хай ваше життя завжди буде яскравим і багатим, як кольори Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України!

Бажаємо всім нам миру в країні і в душі, міцного здоров’я, невичерпної енергії і впевненості у власних силах, безмежного щастя і затишку у родинах, а найголовніше  –  єднання заради досягнення найзаповітнішого – процвітання Україні!

Сільський голова                                                Андрій САПОЖНИК