Павлівщина відзначила 5-ту річницю утворення Павлівської громади та 30-ту річницю незалежності України

Дата: 22.08.2021 10:00

Фото без опису21  серпня 2021 року на території бази відпочинку «Шахтар» с. Павлівка відбулися святкові заходи з нагоди 5-ї річниці утворення Павлівської територіальної громади та 30-ї річниці незалежності України.

Початком дійства стала  спільна молитва священнослужителів громади. З вітальним словом звернулися до присутніх Григорій Недопад - голова Волинської обласної ради, Андрій Сторонський - заступник голови Володимир-Волинської  РДА, Андрій Бокоч - депутат Волинської обласної ради, помічник - консультант народного депутата України Ігоря Гузя, Валерій Діброва - директор ТзОВ «П’ятидні», Олександр Обштир – директор  ТОВ «Порицьке», Мар’яна Конончук - голова асоціації міст України, Лідія Томашевська – селищний голова Іваничівської ТГ, В’ячеслав Католик - голова Зимнівської ТГ, Вікторія Скриннік - заступниця Нововолинського міського голови  з питань діяльності виконавчих органів, Роман Юзефович – голова Волинського теркому профспілки працівників вугільної промисловості, Андрій Сапожник-  голова Павлівської ТГ.

За значний особистий внесок у розвиток громади, активну життєву позицію та з нагоди відзначення 5-ї річниці з дня утворення Павлівської громади та 30-ї річниці незалежності України відзнаками Волинської обласної ради, Волинської обласної державної адміністрації, Володимир-Волинської районної державної адміністрації та Володимир-Волинської районної ради, народного депутата України Ігоря Гузя, Подяками сільського голови нагороджені активні жителі та громадські активісти Павлівщини, депутати, старости сіл, працівники комунальних закладів громади,  підприємці, фермери.

Після святкових урочистостей кращі творчі колективи  Павлівської громади, а саме: народний аматорський фольклорно-етнографічний колектив «Берегиня»  будинку культури  с. Жашковичі (керівник Наталія Мельничук), хоровий колектив клубу с.Колона (керівник Алла Юндак), ансамбль української пісні «Вінок з барвінку» клубу с.Радовичі (керівник Зоя Гурська), чоловічий колектив «Хортиця» БК с.Луковичі (керівник Руслан Недбайло), вокальний ансамбль «Мальви» БК с.Риковичі (керівник Леся Мазурчук),колектив «Калина» клубу с.Самоволя,гурт "Гарні молодички" клубу с.Милятин (керівник Надія Байбух), солісти Тарас Фіть (с.Павлівка) і Катерина Мозола (с.Старий Порицьк), сімейний дует у складі Ростислава та Світлани Матвійчуків клубу с.Грушів, дарували свою творчість.

Окрасою мистецької програми свята стали виступи із сусідніх громад. Це- зразковий аматорський ансамбль танцю «Прибужаночка» КЗ «Центр культури, дозвілля  та спорту Іваничівської селищної ради» (керівник –Лілія Васага). Солісти палацу культури м. Нововолинськ  – Яна Шумчук та Сергій Маленко.

В рамках свята,  протягом дня, відбувалися спортивно-масові заходи,  огляд-конкурс «Співуча родина Павлівщини-2021», конкурс «ВСІМ вишиванкам вишиванка», велозабіг на дитячих самокатах, розважальна програма для  дітей (організатор голова Волинського осередку ГО «Батьківщина молода» Я.Кондисюк), діяли фото-зони, які підготували працівники Публічної бібліотеки та її філій, виїздна торгівля, атракціони.

Усім учасникам аматорського мистецтва вручені подарункові сертифікати та Подяки Павлівського сільського голови.

Завершилося свято  запальною «Дискотекою на всі 100» (DJ Jenya Shock м.Луцьк) та видовищним виступом барабанщиків «Garage Drum Show» з м.Луцьк.

Павлівська сільська рада щиро висловлює щиру подяку за підтримку у проведенні свята:

• Власнику ПП «Універсам» дочірньому підприємству агрофірма «Луга –нова»  в особі директора Сергія  Ковальчука;
  • Голові ФГ «Агроінвест-Топилище»- Оксані Трифоновій;
  • Фонду "Прибужжя"
  • Директору ТОВ «Порицьке»-  Олександру Обштиру;
  • Директору Павлівського пивзаводу – Юрію Пікуті;
  • Директору Тзов П’ятидні - Валерію Діброві;
  • Керівнику ФГ «Урожай плюс»- Олегу Хом’яку;
  • Громацькому активісту, жителю с.Павлівка – Василю Живчину та усім тим, хто долучиився до проведення маштабного дійства.