Вітання голови громади Андрія Сапожника з Днем підприємця!

Дата: 05.09.2021 08:30

Фото без описуШановні підприємці!

За багаторічною традицією у першу неділю вересня в Україні святкують День підприємця!

Щиро вітаємо усіх підприємців Павлівської  громади з професійним святом! Надсилаємо слова вдячності людям, які своєю енергією, ініціативністю зуміли організувати власну справу, втілили в життя нові ідеї, невтомна праця яких сприяє розвитку рідного краю.

Щира вдячність вам за те, що в нелегкий час ви берете активну участь у вирішенні економічних та соціальних проблем нашої громади.

Хай кожна започаткована вами справа буде вдалою і успішною, постійно зростають обсяги  реалізації товарів та послуг, збільшуються надходження та прибутки!

Зичимо вам та вашим родинам миру, міцного здоров'я, щедрої світлої долі, добробуту, натхнення в роботі, здійснення планів і задумів, процвітання бізнесу, стабільності та злагоди, витримки, оптимізму і невичерпної наснаги у праці.

З найкращими побажаннями

Сільський голова                                            Андрій САПОЖНИК