Адміністраторів ЦНАПу привітали зі святом

Дата: 06.09.2021 13:19

Фото без опису6-го вересня 2012-го року Верховною Радою України було прийнято Закон «Про адміністративні послуги», яким введено поняття Центр надання адміністративних послуг та затверджено нову посаду адміністратора.

ЦНАП в Павлівській громаді  розпочав свою роботу у 2017-му році, а на сьогодні громадяни та суб’єкти господарювання мають можливість отримати тут 172 види послуг.  Привітати з святом та подякувати за сумлінну працю адміністраторам завітали: заступник сільського голови Ніна Петренко та керуюча справами Олена Гусар.

“Ми бачимо явну еволюцію центру, спостерігаємо за тим, як ви розвиваєтеся та намагаєтеся іти в ногу з часом, стаєте ближчими до громадян нашої громади. Надзвичайно приємно, що в ЦНАПі працюють професіонали своєї справи, які допомагають людям швидко та якісно вирішувати усі питання”, – зауважила  Ніна Адамівна та побажала колективу успіхів, а відділу – процвітання. Завершилася зустріч приємним врученням квітів.

Начальник відділу Центру надання адміністративних послуг Марія Сапожнік висловила гостям вдячність за щирі слова привітання та подарувала своїм колегам-адміністраторам номінаційні стилізовані кульки.